Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα, Τετάρτη 5 Απριλίου, στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες Τρίτη 4 Απριλίου- συνολικά 40 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 1, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 3, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 7, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 17 (τα 2 στη ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 2 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 10.
![koronoios](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2022/11/koronoios.jpg)
40 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες Τρίτη 4 Απριλίου
Χρόνος ανάγνωσης:
Μοιραστείτε
το άρθρο
το άρθρο
Facebook
Twitter
LinkedIn